Historie našeho týmu se začala psát někdy v roce 2008 o letních prázdninách. Tehdy se ještě jmenoval MNTeam, což znamenalo Military Ninjutsu Team. Už od počátku má tři aktivní členy a potom ty, kteří byli v týmu jenom krátce a neaktivní členy.

 

V začátcích jsme se věnovali spíše parkouru a různým bojovým uměním jako je například Ninjutsu a Ju-Jitsu. Začátky nebyly snadné a spousta lidí nás odsuzovalo, že jsme jenom blbé děti, co si hrajou po městě.

Tak jsme se z města přesunuli do malého lesa, kde byl klid na trénování nejrůznějších technik. Své nejpovedenější techniky jsme si zaznamenávali jako video na mobil, které jsme následně nahráli na YouTube.

 

Kolem roku 2010 jsme v lese začali trénovat bojové umění s názvem Systema, Ruské bojové umění, používané příslušníky Specnaz. I když to pro někoho vypadalo jako věc, která nikam nevede, my jsme si z vlastních tréninků odnášeli cenné zkušenosti, ač se jednalo o maličkosti. Učili jsme se odzbrojit ozbrojeného nepřítele, zpacifikovat násilníka, ale taky tichý a neviditelný pohyb po lese, maskování… bylo toho hodně.

 

Roku 2011 se náš tým přejmenoval na SPAD, což znamená Speciální Průzkumná Airsoftová Divize. 

 

Rok 2012: Celý tým je, byl vystrojen do VZ.95, napodobujeme AČR konkrétně průzkumné jednotky, spolupracujeme s Armádou České Republiky a drilujeme

   taktiky průzkumu na profesionální úrovni. Mnoho členů nás opustilo, ale věříme, že všechny ztráty povedou jen k dobru.

TOPlist